Biuro Rachunkowe

Doradztwo gospodarcze

Doradztwo gospodarcze Rzeszów

Biuro Rachunkowe ASSET to doradztwo gospodarcze oparte o najwyższej jakości standardy stosowane w całej Unii Europejskiej. Kilkuletnie doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość  prawa gospodarczego, podatkowego i administracyjnego pozwoliło nam na zdobycie wszechstronnej i praktycznej wiedzy w zakresie wszystkich form prowdzonej działalności oraz specyficznych utrudnień i barier, jakie stawiają przed osobami prowadzącymi działalnośc gospodarczą poszczególne sektory gospodarcze i społeczne.

 

Udzielamy konsultacji, porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków księgowych wymaganych przez krajowy system prawny. Decydując się na współpracę z nami, otrzymają Państwo bieżące informacje na temat wszelakich zmian z zakresu życia gospodarczego oraz modyfikacji administracyjnych z tym związanych. Dzięki nam i naszym umiejętnościom zyskają Państwo optymalizację finansową, która pozwoli na uzyskanie znacznych oszczędności oraz zminimalizuje ryzyko popełnienia błędów podczas sporządzania rozliczeń finansowych.

 

 

Oferujemy Państwu specjalistyczne konsultacje z zakresu interpretacji wszelkich aktów prawnych oraz konkretnych sytuacji wywołujących implikacje gospodarcze. Służymy profesjonalną radą w sprawach związanych z poprawnością dokumentacji i rozliczeń gospodarczych.

 

Zakres prowadzonego doradztwa obejmuje również kompleksowe konsultacje gospodarcze w kwestiach prawnych oraz organizacyjnych związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej. W ramach darmowych porad gospodarczo - finansowych omówimy z Państwem główne problemy rejestracyjne firmy oraz pomożemy w wyborze najkorzystniejszej formy prowadzenia działalności gospodarczej. Udzielamy pomocy w przygotowaniu potrzebnej dokumentacji oraz przekazujemy je odpowiednim instytucjom.


W ramach rejestracji działalności gospodarczej oferujemy:
• Zakładanie różnych rodzajów spółek funkcjonujących na rynku, m.in.: spółki komandytowej, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, oddziału;
• Sporządzenie dokumentacji i zgłoszenie wniosków we właściwych urzędach;
• Opracowanie umowy spółki zgodnie z przepisami prawa krajowego
• Pomoc w wypełnieniu wniosku do CEDIG dla osób fizycznych;


Biuro Rachunkowe Asset w ramach obsługi swoich klientów udziela porad gospodarczych w zakresie wyboru formy opodatkowania, dokonania rejestracji do podatku od towarów i usług VAT, opracowywania polityki rachunkowości oraz pozostałych indywidualnych spraw klientów.

 

W ramach współpracy oferujemy pomoc w kontaktach z urzędami podatkowymi. Udzielamy porad związanych z uzyskaniem pomocy de minimis oraz przygotowaniem wniosku o udzielenie pomocy wraz z uzasadnieniem i potrzebnymi dokumentami.


Udzielamy również konsultacji gospodarczych związanych z pozyskaniem dofinansowania ze środków publicznych oraz rozliczania projektów dofinansowanych. Klienci korzystający z dotacji mogą liczyć na wsparcie Biura Rachunkowego Asset we wszystkich etapach pozyskiwania oraz rozliczenia dotacji. W ramach współpracy wskażemy Państwu najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie pozyskania środków finansowych, doradzimy jak pozyskać dofinansowanie w ramach dotacji UE i PUP.


Uzyskują Państwo wsparcie z naszej strony przy pozyskaniu finansowania zewnętrznego. Uczestniczymy przy sporządzaniu wniosków oraz pozostałych dokumentów potrzebnych w uzyskaniu finansowania od banków czy firm leasingowych. W ramach obsługi otrzymają Państwo fachowe porady związane z przygotowywaniem biznesplanów, analiz oraz prognoz finansowych.
 

Kontakt

Telefon/Faks: (17) 864 23 25

Telefon kom.: 519 171 307

Telefon kom.: 505 241 495

 

UWAGA ZMIANA ADRESU!

ul. Reformacka 8

35-026 Rzeszów

E-mail:

 

Mapa dojazdu

Wspieramy

hospicjum podkarpackie
 

 
 

Sprawdź aktualne promocje!


promocje w biurze rachunkowym rzeszow

IdeoProjekt:
CMS Edito Powered by: