Biuro Rachunkowe

Doradztwo gospodarcze

Doradztwo gospodarcze Rzeszów

Biuro Rachunkowe ASSET to doradztwo gospodarcze oparte o najwyższej jakości standardy stosowane w całej Unii Europejskiej. Kilkuletnie doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość  prawa gospodarczego, podatkowego i administracyjnego pozwoliło nam na zdobycie wszechstronnej i praktycznej wiedzy w zakresie wszystkich form prowdzonej działalności oraz specyficznych utrudnień i barier, jakie stawiają przed osobami prowadzącymi działalnośc gospodarczą poszczególne sektory gospodarcze i społeczne.

 

Udzielamy konsultacji, porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków księgowych wymaganych przez krajowy system prawny. Decydując się na współpracę z nami, otrzymają Państwo bieżące informacje na temat wszelakich zmian z zakresu życia gospodarczego oraz modyfikacji administracyjnych z tym związanych. Dzięki nam i naszym umiejętnościom zyskają Państwo optymalizację finansową, która pozwoli na uzyskanie znacznych oszczędności oraz zminimalizuje ryzyko popełnienia błędów podczas sporządzania rozliczeń finansowych.

 

 

Oferujemy Państwu specjalistyczne konsultacje z zakresu interpretacji wszelkich aktów prawnych oraz konkretnych sytuacji wywołujących implikacje gospodarcze. Służymy profesjonalną radą w sprawach związanych z poprawnością dokumentacji i rozliczeń gospodarczych.

Kontakt

Telefon/Faks: (17) 864 23 25

Telefon kom.: 519 171 307

Telefon kom.: 505 241 495

 

ul. Legionów 31

35-111 Rzeszów

E-mail:

 

Mapa dojazdu

Wspieramy

hospicjum podkarpackie
 

 
 

Sprawdź aktualne promocje!


promocje w biurze rachunkowym rzeszow

IdeoProjekt:
CMS Edito Powered by: