Biuro Rachunkowe

Praca

Samodzielny Księgowy - Biuro Rachunkowe ASSET

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Biuro Rachunkowe ASSET zatrudni pracownika na stanowisko: Samodzielny Księgowy

Wymagania:  wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne, znajomość programu CDN OPTiMA, Płatnik, znajomość ustawy o rachunkowości, przepisy prawa pracy, prawo podatkowe, podatek VAT.

doświadczenie:  minimum 2 lata na stanowisku samodzielny księgowy

zakres obowiązków: prowadzenie rachunkowości, spraw kadrowo-płacowych podmiotów gospodarczych. Bieżące księgowanie dostarczonych dokumentów oraz naliczanie zaliczek na podatek. Sporządzanie zeznań rocznych oraz sprawozdań finansowych. Naliczanie list płac oraz pełna obsługa spraw kadrowych w programie Płatnik.

dokumenty aplikacyjne: adres email: m.sanek@asset.rzeszow.pl

Kontakt

Telefon/Faks: (17) 864 23 25

Telefon kom.: 519 171 307

Telefon kom.: 505 241 495

ul. Legionów 31

35-111 Rzeszów

Mapa dojazdu

Wspieramy

hospicjum podkarpackie

Sprawdź aktualne promocje!

promocje w biurze rachunkowym rzeszow