Biuro Rachunkowe

Nasz Zespół

Monika Sanek-Żmuda - Biuro rachunkowe Asset Rzeszów

 

Monika Sanek-Żmuda - Właściciel Biura Rachunkowego ASSET

 

Z zawodu ekonomista. Księgowa z ponad 15 letnim doświadczeniem i Licencją Ministra Finansów. Absolwentka studiów podyplomowych „Podatki i Prawo Podatkowe” Wyższej Szkoły Administracji i Zarządzania w Przemyślu oraz „Rachunkowości i Finansów dla zaawansowanych” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od ponad piętnastu lat związana jest z obszarem usług finansowo – księgowych, w tym sześć lat doświadczenia na stanowisku Główny Księgowy firmy produkcyjno-handlowej.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie rozliczeń księgowo-finansowych, obsługi firm posiadających status ZPCHR, optymalizacji podatkowej zarówno małych i dużych przedsiębiorstw, zmian własnościowych i organizacyjnych przedsiębiorstw, kompleksowego prowadzenia procesu przekształceń form prawnych podmiotów.

Autorka licznych publikacji o tematyce księgowo- podatkowej. Doradca i trener szkoleń
z zakresu księgowości, kadr i finansów.

 

W opinii Klientów: „Sympatyczna, otwarta, merytoryczna, kreatywna”.
Prywatnie:  mama Erwinka i Nataszki,  miłośniczka dobrej książki, podróży, kina a także pracy w przydomowym ogrodzie. 

Katarzyna Pomykała - Biuro rachunkowe Asset Rzeszów

 

 

 

 

 

Katarzyna Ćwioro Kierownik Biura Rachunkowego ASSET - Księgowy.

 

Od kilku lat zdobywa doświadczenie w zakresie usług finansowo-księgowych, absolwentka Politechniki Rzeszowskiej ukończyła specjalność finanse i rachunkowość. Uczestniczka wielu szkoleń o tematyce księgowej i kadrowej. Z Biurem Rachunkowym ASSET związana od 2009 roku. Dzięki pracy na stanowisku księgowej w pełni wykorzystuje możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy jakie daje jej firma. Odpowiedzialna za obsługę podmiotów gospodarczych rozliczających się na księgach handlowych, zajmuje się również obsługą kadrowo-płacową przedsiębiorstw. Pozytywnie nastawiona do pracy, rzetelna i gotowa do podejmowania nowych wyzwań.

Wszystkie te cechy sprawiają, że praca daje jej wiele satysfakcji.

 

Prywatnie lubi aktywnie wypoczywać: rower, narty i wędrówki po górach.

 

 

Marta Rybka - Biuro rachunkowe Asset Rzeszów

 

 

 

Marta Rybka -Księgowy, Specjalista ds. Kadr i Płac.

 

Ukończyła studia wyższe z zakresu ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej oraz specjalisty do spraw kadr i płac. Odpowiedzialna i wytrwała. Kładzie nacisk na profesjonalizm, dążąc przy tym konsekwentnie do realizacji wyzwań z którymi zmierza się w ramach pracy zawodowej. W biurze odpowiada za księgowanie i naliczanie zobowiązań podatkowych klientów rozliczających się przy pomocy ksiąg rachunkowych a także sprawy kadrowo-płacowe.

 

Interesuje się psychologią, czas wolny spędza z rodziną oraz przyjaciółmi.

 

 

 

 

Katarzyna Kargol - Biuro rachunkowe Asset Rzeszów

Katarzyna Kargol - Księgowy.

 

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku „Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze ” oraz „Finanse i Rachunkowość”. Zdobytą wiedzę teoretyczną poszerzała i stosowała w praktyce podczas zatrudnienia w biurze rachunkowym Biegłego Rewidenta w Katowicach. Posiada również doświadczenie w pracy jako Główny Księgowy. Istotnymi wartościami, którymi się kieruje jest wiedza i profesjonalne podejście do codziennych wyzwań. W Biurze Rachunkowym ASSET pracuje od 2016 r. Zajmuje się rozliczaniem i obsługą podmiotów gospodarczych, dla których prowadzone są księgi handlowe. Rzetelnie i z zaangażowaniem podchodzi do swoich obowiązków, gdyż rachunkowość to jej pasja. 

 

Prywatnie miłośniczka powieści kryminalnych, ceniąca czas spędzony z rodziną.

 

 

 

 

 

 

Monika Golec - Biuro rachunkowe Asset Rzeszów

 

Monika Golec -Księgowy.

 

Absolwentka studiów „Zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach globalizacji” na Politechnice Rzeszowskiej. Jej przygoda z księgowością zaczęła się zaraz po studiach i nieprzerwanie trwa do dziś. Jak sama stwierdziła praca w księgowości daje jej wiele satysfakcji i wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością.  Konkretna, doskonale wie do czego dąży i konsekwentnie zmierza do wyznaczonych celów.  Energiczna i entuzjastycznie nastawiona do świata. 

 

Prywatnie miłośniczka słodkich wypieków, która swoją pasją zaraża innych.

Danuta Pietrucha - Biuro rachunkowe Asset Rzeszów


 

Danuta Pietrucha - Księgowy.

 

Księgowa z pasją, absolwentka UMCS w Rzeszowie o kierunku technik administracji i uczestniczka licznych kursów z zakresu prawa podatkowego, oraz kadr i płac. Od ponad 10 lat nieprzerwanie działająca w obszarze usług księgowych, kadrowych. Posiada doświadczenie przy obsłudze podmiotów gospodarczych rozliczających się na księgach handlowych, KPiR, oraz obsłudze kadrowo-płacowej pracodawców zatrudniających pracowników z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. W pracy dobrze zorganizowana i konsekwentna, otwarta na nowe wyzwania.

 

Optymistka, czas wolny spędza z przyjaciółmi na wędrówkach.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Żmuda - Biuro rachunkowe Asset Rzeszów

 

 

Katarzyna Żmuda - Młodszy Księgowy.

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Prawa i Administracji na kierunku Administracja, specjalizacja: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od kilku lat związana zawodowo z realizacją projektów współfinansowanych z UE, a zwłaszcza obsługą kadrową staży zawodowych. W biurze odpowiada za księgowanie i naliczanie zobowiązań podatkowych klientów rozliczających się przy pomocy Podatkowej Księgi przychodów i Rozchodów. Konsekwentna i zaangażowana, lubi swoją pracę bo świetnie wpisuje się w jej umiejętności i charakter, wymaga skrupulatności i dokładności.

 

Miłośniczka dobrego kina oraz słodkich wypieków. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas podczas treningów fitness czy jazdy  na rowerze.

 

 

Kontakt

Telefon/Faks: (17) 864 23 25

Telefon kom.: 519 171 307

Telefon kom.: 505 241 495

 

UWAGA ZMIANA ADRESU!

ul. Reformacka 8

35-026 Rzeszów

E-mail:

 

Mapa dojazdu

Wspieramy

hospicjum podkarpackie
 

 
 

Sprawdź aktualne promocje!


promocje w biurze rachunkowym rzeszow

IdeoProjekt:
CMS Edito Powered by: