Biuro Rachunkowe

PRZEDSIEBIORCO PAMIĘTAJ!

 

 

  

 Przedsiębiorco pamiętaj!  

 

  

 

do 10-tego -wpłaty składek na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne i FP - osoby fizyczne opłacające składki wyłącznie za siebie


 do 15-tego -wpłaty składek na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, FP i FGŚP oraz FEP - pozostali płatnicy składek

 

do 20-tego -wpłaty miesięcznej zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych i od osób prawnych; przez płatników, o których mowa w art. 41 ustawy o pdof, pobranych zaliczek na podatek dochodowy lub zryczałtowanego podatku dochodowego; ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych

                                                                                                                                                                                                                                   do 25-tego -wpłaty podatku VAT oraz złożenia deklaracji VAT-7

 

 

Nasz Zespół

 

Monika Sanek-Żmuda właściciel Biura Rachunkowego ASSET

 

Z zawodu ekonomista. Księgowa z ponad 15 letnim doświadczeniem i Licencją Ministra Finansów, Doradca Podatkowy. Absolwentka studiów podyplomowych „Podatki i Prawo Podatkowe” Wyższej Szkoły Administracji i Zarządzania w Przemyślu oraz „Rachunkowości i Finansów dla zaawansowanych” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od ponad piętnastu lat związana jest z obszarem usług finansowo – księgowych, w tym sześć lat doświadczenia na stanowisku Główny Księgowy firmy produkcyjno-handlowej.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie rozliczeń księgowo-finansowych, obsługi firm posiadających status ZPCHR, optymalizacji podatkowej zarówno małych i dużych przedsiębiorstw, zmian własnościowych i organizacyjnych przedsiębiorstw, kompleksowego prowadzenia procesu przekształceń form prawnych podmiotów.

Autorka licznych publikacji o tematyce księgowo- podatkowej. Doradca i trener szkoleń
z zakresu księgowości, kadr i podatków.

 

W opinii Klientów: „Sympatyczna, otwarta, merytoryczna, kreatywna”.
Prywatnie:  mama Erwinka i Nataszki,  miłośniczka dobrej książki,  podróży,  kina a także pracy    w przydomowym ogrodzie.
 

Katarzyna Pomykała Kierownik Biura Rachunkowego ASSET - Księgowy.

 

Od kilku lat zdobywa doświadczenie w zakresie usług finansowo-księgowych, absolwentka Politechniki Rzeszowskiej ukończyła specjalność finanse i rachunkowość. Uczestniczka wielu szkoleń o tematyce księgowej i kadrowej. Z Biurem Rachunkowym ASSET związana od 2009 roku. Dzięki pracy na stanowisku księgowej w pełni wykorzystuje możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy jakie daje jej firma. Odpowiedzialna za obsługę podmiotów gospodarczych rozliczających się na księgach handlowych, zajmuje się również obsługą kadrowo-płacową przedsiębiorstw. Pozytywnie nastawiona do pracy, rzetelna i gotowa do podejmowania nowych wyzwań.

Wszystkie te cechy sprawiają, że praca daje jej wiele satysfakcji.

 

Prywatnie lubi aktywnie wypoczywać: rower, narty i wędrówki po górach.

 

Marta Rybka -Księgowy, Specjalista ds. Kadr i Płac.

 

Ukończyła studia wyższe z zakresu ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej oraz specjalisty do spraw kadr i płac. Odpowiedzialna i wytrwała. Kładzie nacisk na profesjonalizm, dążąc przy tym konsekwentnie do realizacji wyzwań z którymi zmierza się w ramach pracy zawodowej. W biurze odpowiada za księgowanie i naliczanie zobowiązań podatkowych klientów rozliczających się przy pomocy ksiąg rachunkowych a także sprawy kadrowo-płacowe.

 

Interesuje się psychologią, czas wolny spędza z rodziną oraz przyjaciółmi.
 

Monika Golec -Księgowy.

 

Absolwentka studiów „Zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach globalizacji” na Politechnice Rzeszowskiej. Jej przygoda z księgowością zaczęła się zaraz po studiach i nieprzerwanie trwa do dziś. Jak sama stwierdziła praca w księgowości daje jej wiele satysfakcji i wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością.  Konkretna, doskonale wie do czego dąży i konsekwentnie zmierza do wyznaczonych celów.  Energiczna i entuzjastycznie nastawiona do świata. 

 

Prywatnie miłośniczka słodkich wypieków, która swoją pasją zaraża innych. 

 

Beata Leś -Księgowy.

 

Magister ekonomi, ukończyła również menedżerskie studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz studia podyplomowe z zarządzania finansami w Wyższej Szkole Zarządzania. Od wielu lat związana zawodowo ze sprawozdawczością i rozliczaniem finansowym projektów współfinansowanych z UE. W Biurze Rachunkowym ASSET pracuje od 2013r. Kieruje się w życiu zasadą, że jeżeli chce się wykonywać swoją pracę rzetelnie musi być ona pasją, która motywuje do stawania się coraz lepszym.

 

Otwarta, komunikatywna. Jest optymistką, lubi przebywać z osobami pozytywnie nastawionymi do świata.


 

Joanna Kopczyk Księgowy.

 

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku „Zarządzanie Firmą” oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunkach „Gospodarowanie Nieruchomościami” oraz „Rachunkowość i Rewizja Finansowa”. Zdobytą na studiach wiedzę teoretyczną miała okazję poszerzyć i zastosować w praktyce podczas realizacji praktyk i zatrudnienia w kilku krakowskich biurach rachunkowych. Przygodę z Biurem Rachunkowym Asset zaczęła niedawno, ale sama przyznaje, że natychmiast ją to wciągnęło. W naszym biurze zajmuje się głównie obsługą małych podmiotów gospodarczych, stale też poszerza swoją wiedzę w obszarze pełnej rachunkowości. Konsekwentna i zaangażowana, swoją pracę lubi najbardziej za codzienne wyzwania jakie przed nią stawia.

 

Prywatnie wielbicielka wszelkiej maści psów i powieści kryminalnych.

Kontakt

Telefon/Faks: (17) 864 23 25

Telefon kom.: 519 171 307

Telefon kom.: 505 241 495

ul. Legionów 31

35-111 Rzeszów

E-mail:

 

Mapa dojazdu

Wspieramy

 

 
 

Sprawdź aktualne promocje!


IdeoProjekt:
CMS Edito Powered by: